IsoAcoustics Iso-155

  • nowość
Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny.
Cena: 440,00 zł 440.00
ilość Kpl.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ISOACOUSTICS
Kod produktu: ISAISO155

Opis

Isoacoustics Iso-155 - podstawki pod monitory studyjne

IsoAcoustics ISO-155 - Profesjonalny izolator i stand dla mniejszych systemów odsłuchowych

IsoAcoustics ISO-155 to profesjonalny izolator i stand z serii ISO zaprojektowany dla średniej wielkości głośników i monitorów studyjnych. Podstawki te zapewniają 14 wariantów wysokości i kąta nachylenia celem optymalizacji zarówno rozmieszczenia, jak i wydajności głośników. Wyizoluj monitory studyjne od powierzchni nośnej i pozwól im oddychać, aby zapewnić jak najlepszy i najdokładniejszy dźwięk. Co więcej, nadają się one idealnie do optymalizacji pozycji i wydajności średniej wielkości monitorów studyjnych.

Regulacja wysokości i kąta nachylenia

Ważnym aspektem konstrukcji standu jest możliwość regulacji wysokości i kąta nachylenia głośnika. Celem tego jest optymalizowanie jego położenia względem słuchacza i wyeliminowanie odbić fal dźwiękowych od powierzchni nośnej. W typowej konfiguracji Desktop Audio Workstation (DAW) słuchacz znajduje się w odległości od 1 do 1,5 metra od monitorów, a jego uszy około 50 cm nad powierzchnią roboczą. Dlatego też odpowiednią wysokość i kąt nachylenia monitorów można osiągnąć właśnie za pomocą izolatorów IsoAcoustics.

Opatentowana izolacja IsoAcoustics

Izolatory zarządzają energią głośnika, aby zredukować drgania rezonujące przez powierzchnię nośną. Dlatego eliminuje on dysonansy w obszarze odsłuchowym i na łączeniach pomieszczeń. Natomiast odbicia wewnętrzne to wibracje odbijające się od obudowy i powracające do niej. Taki ruch powoduje swoisty “rozmaz” dźwięku. Jest on wynikiem artefaktów replikowanych w obu kanałach, które są postrzegane jako znajdujące się pośrodku, w rezultacie powodując “zamazanie” obrazu stereo. Izolatory IsoAcoustics redukują wewnętrzne odbicia, aby wyeliminować owe "rozmazywanie". Dlatego też owocem końcowym jest lepszy, stereofoniczny obraz oraz naturalny i przestrzenny dźwięk.

Inżynierzy dźwięku o IsoAcoustics

"Nigdy więcej fałszywych rezonansów ze stołu, na którym znajdują się moje odsłuchy. Regulacja wysokości i kąta nachylenia pozwala na większą dokładność pracy. Ta niewielka zmiana znacznie poprawia jakość dźwięku monitorów". - John Paterno, zwycięzca nagrody Grammy

"Nie wierzę własnym uszom. Nowe podstawki ISO to konieczność w każdym studiu i pod każdy monitor studyjny. To niesamowity produkt.". - Darrel Thorp, zwycięzca nagrody Grammy

Specyfikacja:

  • Konfiguracja niska: 155 x 190 x 76 mm
  • Konfiguracja wysoka: 155 x 190 x 210 mm
  • Maksymalny kąt nachylenia: 6,5st.
  • Udźwig w konfiguracji niskiej: 18 kg
  • Udźwig w konfiguracji wysokiej: 16 kg

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl