Bum Bum Rurki zestaw przedszkolny duży - 28 rurek

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny.
Cena: 518,00 zł 518.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Bum Bum Rurki - Zestaw Przedszkolny Duży 28 rurek

Bum Bum Rurki zestaw przedszkolny duży - 28 rurek to komplet, w którego skład wchodzi aż 28 rurek. Jest wyposażony w dwa zestawy Diatoniczne oraz dwa Pentatoniczne. To połączenie umożliwia zagranie utworów o zróżnicowanych brzmieniu, co znacznie poszerza możliwości interpretacyjne, a równocześnie wspomaga edukację muzyczną. Dodatkowo zestaw jest wyposażony w książeczkę z utworami oraz worek na rurki, który umożliwia utrzymanie porządku i zabezpiecza instrument przed uszkodzeniami. Zaletą zestawu jest nie tylko doskonałe brzmienie, ale również estetyczny wygląd oraz wysoka jakość wykonania. Wszystkie te cechy sprawiają, że bum Bum Rurki zestaw przedszkolny duży - 28 rurek wzbogaci niejeden scenariusz zajęć muzycznych i ogólnorozwojowych. Duża ilość elementów umożliwia pracę również w większej grupie osób. Z powodzeniem będzie sprawdzał się w świetlicach, domach kultury czy innych placówkach edukacyjnych. To doskonały sposób na połączenie walorów edukacyjnych z zabawą, a także sposób na umuzykalnienie najmłodszych

Zestaw oktawatorów wzbogaci nie tylko poszukiwanie dodatkowych brzmień ale w łatwy sposób pozwoli przeprowadzić konkurencje sportowe i umożliwi zagranie utworów w przedziale 2 oktaw (Jedzie pociąg).

W książeczce Bum Bum Przedszkole popularne zabawy dziecięce przedstawiono w taki sposób by wykorzystać w nich potencjał rurek.

Czerwony worek, w którym zmieści się nawet więcej rurek z akcesoriami niż tych przewidzianych w tym zestawie, pozwoli utrzymywać porządek i szybkie przemieszczanie się pomiędzy zajęciami.

Zestaw Przedszkolny Duży dedykowany jest:

  • Licznym grupom przedszkolnym
  • Animatorom, którzy chcą mieć poręczny zestaw do zabawy
  • Świetlicom, ogniskom, domom kultury itp.

Zestaw zawiera 28 rurek, w tym:

  • Po 4 sztuki rurek: C’, D’, E’, G’, A’, C’’
  • Po 2 sztuki rurek: F’, H’
  • 8 sztuk zatyczek oktawator

Zestaw zawiera dodatkowo:    

  • 1 Bum Bum Worek mały
  • Książeczkę Bum Bum Przedszkole   

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl