Fender Billie Eilish ukulele już dostępne!
Fender Billie Eilish ukulele już dostępne!

Pierwszy album Billie Eilish, When We All Fall Asleep, Where Do We Go? zadebiutował na szczycie list przebojów Billboard i miał sześć singli w Top 40, w tym przebojowy numer jeden „Bad Guy”. Zwiedzała świat, stała się ikoną popkultury i zdobyła pięć nagród Grammy - w tym dla Najlepszego Nowego Artysty, Płyty Roku, Piosenki Roku i Albumu Roku.

LINK DO UKULELE: https://rigexpert.pl/Fender-Billie-Eilish-Ukulele-Black-koncertowe

 

BACK TO HER ROOTS

Chociaż Eilish jest znana ze swojego popowego brzmienia, które rzuca wyzwanie gatunkom, wszystko zaczęło się dla niej na akustycznym instrumencie - ukulele. W wieku sześciu lat zagrała na kompaktowym czterostrunowym ukulele swoją pierwszą piosenkę „I Will” Beatlesów.

Od tego czasu muzyka Eilish ewoluowała i dojrzewała, ale ukulele nadal jest integralną częścią jej brzmienia. „Myślę, że ukulele wnosi inne uczucie do każdej piosenki i inspiruje do innego rodzaju pisania” - mówi. „Różne instrumenty zawsze sprawiają, że piszę inaczej”. Ulubione przez fanów piosenki, takie jak „Party Favor” i „8”, zawierają ten instrument obok bardziej nowoczesnych elementów produkcyjnych, a szybkie wyszukiwanie w internecie ujawnia wersje na ukulele i samouczki dotyczące wszystkiego, od „When the Party's Over” i „Everything I Wanted” po wciąż złowieszcze „Bad Guy”.


EVERYTHING SHE WANTED
Teraz Billie połączyła siły z Fenderem, aby stworzyć Billie Eilish Ukulele, instrument, który nawiązuje do muzycznych korzeni supergwiazdy, a jednocześnie odzwierciedla jej wyjątkowy styl.

Ukulele o długości 15 cali ma korpus wielkości koncertowej zbudowany z Sapele z satynowym wykończeniem, a także gryf nato i płaską podstrunnicę z orzecha włoskiego z 16 progami (12 progów do korpusu) i białymi kropkami. Zamknięte klucze, niklowany sprzęt i rozeta wokół otworu rezonansowego dopełniają instrument.

Podczas gdy Eilish nauczyła się grać na uke w swojej sypialni, jej nowy model jest niewątpliwie instrumentem gotowym na scenę - wyposażony w przedwzmacniacz Fishman Kula z pokrętłami głośności i tonu, trzypasmowym korektorem i wbudowany tunerem. Wykończone jest charakterystycznym dla Billie symbolem „blohsh” w powtarzających się wzorach.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym graczem, czy światowej sławy supergwiazdą pop, Billie Eilish Ukulele obejmuje wszystkie podstawy niepowtarzalnym dźwiękiem i stylem Fendera - i oczywiście własnym, charakterystycznym stylem Billie. A dla tych, którzy wątpią w swoje umiejętności, popowy fenomen ma kilka zachęcających rad: „Zasady gry na ukulele są następujące: jeśli znasz trzy akordy, możesz zagrać dowolną piosenkę. Zawsze."

 

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl