Hartke HD50 Combo basowe 50W

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny.
Cena: 790,00 zł 790.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Hartke HD 50 kombo basowe 50W 10"

Poważne brzmienie

Zupełnie nowe combo basowe HD50 powstało przez połączenie opatentowanego głośnika HyDrive firmy Samson z obudową combo o niezwykle eleganckiej formie. Jest ono przeznaczone do użycia w małych pomieszczeniach, na salach prób czy też podczas indywidualnych ćwiczeń w zaciszu domowym, a jego możliwości pozwalają uzyskać pełne i bogate brzmienie, zwłaszcza w dolnym paśmie. Model HD50 jest też wyrazem pełnego zaangażowania firmy Hartke w zakresie budowy wysokiej jakości wzmacniaczy basowych, które cechują się wyjątkową trwałością i niezawodnością pracy.

Konstrukcja HyDrive

Model HD50 (50 watów, głośnik 10") wykorzystuje opatentowane rozwiązanie Hartke HyDrive Speaker Technology, której częścią jest niezwykle precyzyjnie wykonany przetwornik niskotonowy z hybrydową membraną stożkową zrobioną w jednej połowie z papieru, a w drugiej z aluminium. Łącząc ciepłe i okrągłe brzmienie, jakie zapewnia papier, z wyraźną dynamiką i szybkim atakiem aluminium, konstrukcja HyDrive cechuje się pełnym i dobrze określonym brzmieniem, które jest idealne dla wszystkich basistów, którzy poruszają się po różnych gatunkach i stylach muzycznych.

Niezawodność... ze stylem

Wyposażone w szereg profesjonalnych właściwości, combo HD50 zostało zaprojektowane w sposób, który jest niezwykle przyjazny dla każdego użytkownika i odpowiednie dla basistów o różnym poziomie zaawansowania. Combo posiada kontrolery głośności oraz tonów niskich, średnich i wysokich, które są zamontowane na panelu wzmacniacza w górnej części obudowy. Do dyspozycji mamy też wejście stereo 1/8" Aux, które umożliwia grę równocześnie z ulubionymi nagraniami z wykorzystaniem odtwarzacza MP3, a także gniazdo wyjściowe 1/4" słuchawek do ćwiczenia bez zakłócania spokoju innym. Dodatkowo HD50 posiada wbudowany limiter zapewniający stałą pracę wzmacniacza z bezpiecznymi poziomami sygnału. I co warto jeszcze podkreślić, bardzo solidna obudowa została wykończona w bardzo stylowy sposób z użyciem eleganckiej, perforowanej metalowej siatki ochronnej oraz wyposażona w gustowny uchwyt paskowy.

Dzięki wyjątkowemu brzmieniu głośnika HyDrive, który został umieszczony w wytrzymałej i niezwykle funkcjonalnej i wygodnej w przenoszeniu obudowie, combo basowe Hartke HD50 jest zdolne do pracy przy poziomach, które znacznie wykraczają poza możliwości zwykłych comb basowych.

 • Moc wyjściowa 50 watów
 • Hybrydowy głośnik HyDrive o średnicy 10" z membraną zrobioną z papieru i aluminium
 • Zamontowany na ścianie górnej panel wzmacniacza z kontrolerami głośności, tonów niskich, średnich i wysokich
 • Wejście 1/4" dla pasywnych lub aktywnych gitar basowych
 • Wejście 1/8" stereo Aux dla stereofonicznych urządzeń sygnału liniowego (odtwarzacza MP3, automaty perkusyjne, instrumenty klawiszowe itp.)
 • Wyjście słuchawkowe 1/4"
 • Wbudowany limiter
 • Perforowana siatka ochronna
 • Elegancki uchwyt paskowy
 • Wymiary: 428 x 406 x 304 mm
 • Waga: 15,4 kg.

Dane techniczne

Rodzaj Tranzystorowy
Moc 50W
Typ Combo

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl