Alesis DM Lite Kit perkusja elektroniczna

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny.
Cena: 1 219,00 zł 1219.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Alesis DM Lite Kit perkusja elektroniczna

Alesis DM Lite Kit jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i doświadczonych perkusistów. Zestaw dysponuje podświetlanymi padami bębnów i talerzy, które zostały zamontowane na niezwykle wygodnej, wstępnie złożonej ramie z czterema podstawami. Moduł brzmieniowy DM Lite Module posiada w swojej bibliotece 200 gotowych brzmień i jednocześnie oferuje opcję treningu, który w błyskawicznym tempie rozwinie umiejętności każdego perkusisty. Rozbudowany panel wejść i wyjść umożliwia elastyczną konfigurację urządzenia oraz łatwą adaptację do indywidualnych potrzeb. DM Lite może zostać podłączony do wzmacniacza, systemu PA lub też wysyłać sygnał audio do słuchawek. Wbudowane złącze Aux 1/8" pozwala na podłączenie odtwarzacza MP3 i granie z podkładem ulubionego artysty lub zespołu. Komunikacja USB stwarza idealne warunki do wykorzystania zestawu jako sterownika MIDI, współpracującego z preferowanym przez użytkownika oprogramowaniem DAW.

Szybka konfiguracja

Zestaw DM Lite Kit dysponuje wstępnie złożoną ramą z czterema podstawami na której zamontowano wszystkie pady i podłączono je do modułu. Dzięki temu, cała konfiguracja perkusji zajmuje niespełna pięć minut. Wystarczy doprecyzować położenie wszystkich elementów, wyciągnąć dołączone do zestawu pałki, by chwilę później rozpocząć pracę z instrumentem.

Profesjonalne brzmienia

Moduł DM Lite został napakowany dwustoma dźwiękami perkusyjnymi, które tworzą 10 gotowych zestawów, charakteryzujących różne style muzyczne. Brzmienia są jednak jedynie niewielką częścią możliwości oferowanych przez DM Lite. Urządzenie posiada wiele dodatków takich jak: wbudowany trener, 30 gotowych podkładów treningowych i metronom. Wejście 1/8" pozwala na podłączenie mobilnego odtwarzacza z podkładami ulubionych wykonawców. Dzięki złączu USB MIDI DM Lite Kit może współpracować z wirtualnymi instrumentami, modułami brzmieniowymi oraz preferowanym przez użytkownika oprogramowaniem DAW.

Podświetlane pady

Zestaw zawiera cztery pady bębnów (werbel + trzy tomy) i trzy pady talerzy (hi-hat, crash, ride). Wszystkie z nich podświetlane niebieskim światłem LED, wyzwalanym poprzez uderzanie pałkami. Dodatkową funkcją tych niezwykłych padów jest interakcja z odtwarzanymi patternami i lekcjami perkusyjnymi. Polega ona na animacji świetlnej granych przebiegów i figur rytmicznych.

Dwa kontrolery podłogowe

Zestaw posiada kontroler otwarcia hi-hatu oraz dynamiczny, oparty o przetwornik piezo kontroler stopy. W przeciwieństwie do zwykłych kontrolerów, piezo pozwala na większą swobodę muzycznej ekspresji.

Specyfikacja:

 • Kompletny zestaw perkusji elektronicznej z wstępnie złożoną ramą i podłączonymi padami
 • Podświetlane pady perkusyjne 7,5" współpracujące z wbudowanym systemem treningowym - 1 x werbel, 3 x tom
 • Podświetlane 10" trójkątne pady talerzy - 1 x Hi-Hat, 1 x Crash, 1 x Ride
 • Kontroler Hi-Hat
 • Kontroler Stopy oparty o przetwornik piezo
 • Moduł perkusyjny DM Lite - szerokie możliwości personalizacji
 • Wbudowana funkcja trenera
 • 30 gotowych patternów
 • 10 gotowych zestawów perkusyjnych - łącznie ponad 200 brzmień
 • Stereofoniczne wejście aux 1/8" - możliwość podłączenie playera z podkładami ulubionych wykonawców
 • Złącze USB MIDI - komunikacja z DAW i zewnętrznymi modułami brzmieniowymi
 • Wyjścia stereo 1/4"
 • Wyjście słuchawkowe 1/8"
 • W zestawie: Pałki perkusyjne, niezbędne przewody, osprzęt montażowy oraz zasilacz sieciowy
 • Zasilanie: 9V DC

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl